Procitnutím k potěšení 

vaginální mapování a mapování mužství

 4 - 5. 3.   2017

Mapování je jemná doteková terapie zaměřená na citlivost a vnímavost intimních orgánů.


Proč přijít

Seminář je zaměřen na uvolnění „ stagnujících“ emocí, jizev a traumat, která nám brání plně a otevřeně  prožívat radost a potěšení z vlastního sexuálního intimna. Kurz je pro ženy i muže, kteří touží prožívat více radosti, otevřenosti, smyslnosti ve svém životě. Naučíme vás jednu z nejefektivnějších dotekových metod, která slouží k rozpouštění „v těle uložených“ starých bolestí a jizev. Budeme pracovat na tělesné i emoční úrovni. Ženy i někteří muži cítí ve svém srdci, že chtějí v intimním životě prožívat víc – víc lásky, radosti, spokojenosti a vášně…


Co můžete na semináři očekávat

Budete probouzet svá necitlivá místa a uvolňovat emoční náboj. Vědomě se propojíte se svými pocity, které jsou nashromážděné v intimní oblasti. Osobně i ze své praxe vím, že některá místa v intimních oblastech jsou necitlivá, některá plná potěšení, jiná plná různého druhu emocí: smutek, zloba, zášť, aj.
Když tato místa získají citlivost, objevíte také větší vnímavost, blaženost a vnitřní svobodu. Tento prožitek také dodává velkou víru v sebe. Nebudeme nic měnit nebo „ předělávat“. Pouze jemně rozpustíme to, co nám brání v plném prožívání vlastního bytí. Nepotřebujeme nové techniky, ale rozpustit to, co nám brání v hlubokém prožívání.


Kdo může ze semináře čerpat

 ženy i muži, kteří touží po vlastní citlivostislova ujištění
 po ukotvení ve svém středu
 otevření se a odevzdání plnému prožívání sexuality
 ti, kteří touží prožívat uzdravující a oživující vnitřní
     sílu a své  tělo
 víkend je pro jednotlivce i páry


Kdy:

4 - 5. 3. 2017


Kde:

Stonavská 23
Horní Suchá

 


Čas:

sobota:  od 10-19h
neděle:  od 10-14h

 Cena kurzovného:       2 900,- / osoba 

  • Pro páry, studenty a ženy na MD sleva na 2 500 ,- za osobu. Pár = partnerská dvojice.
  •  Ze soboty na neděli je možnost přespání ( 100,-)
  • Cena nezahrnuje celodenní stravu

V ceně: výuka, skripta, polední polévka.


Je možno domluvit individuální výuku.

Co si vzít s sebou na kurz se dovíte v emailu, který vám přijde po přihlášení.


Obrňování

Ženské i mužské pohlaví  má tendenci v sobě shromažďovat a ukládat si různé druhy prožitků, příjemných i bolestivých. Pokud jste prožili bolestivé zkušenosti ( obřízku, plastiku uzdičky, rychlá onanie, znásilnění, nechtěný sexuální styk, gynekologické zákroky, porody apod.), přirozenou reakcí je “necítit a zamrznout”. Také se říká “obrňování genitálií a těla”. Toto “obrňování” může také vznikat, když žena i muž  uslyší vtipné poznámky, zraňující slova, nepěkný pohled ve chvílích, kdy jsme otevření a zranitelní. Aniž si to uvědomujeme, tělo zaznamená bolestivý pocit, který jsme nevyjádřily. Naše duše i tělo je zraněné.

Co se potom děje

Podvědomě se ve vztahu bráníme prohloubení intimity. Určité části těla nereagují na dotek. Pokud je “obrnění” uloženo v intimní oblasti, necítíme plné uvolnění, otevřenost, slast a rozkoš. I když se dotýkáme vagíny nebo penisu, můžeme vnímat nepříjemné pocity a bolest. S tím spontánně souvisí snížená chuť k sexu. Naučíme se případně rychlému, dynamickému sexu a vnímáme je jako jedinou varintu. Následně může přijít pocit (který samozřejmě skrýváme), že partner (ka) není dost vnímavý, že nemá na nás čas. Dech, pohyb, dotek a zvuk - to vše jsou nástroje, které zvyšují citlivost našeho těla a léčí naši duši.


Mapování je víc než pouhá masáž

Každý z nás v hloubi srdce touží po plném odevzdání se lásce, a současně je v nás také strach. Uzavřeností se chráníme před bolestí (z minula) a tím blokujeme prožitky radosti, plnosti a potěšení z intimity. V různých knihách a článcích pro zlepšení sexuálního života se většinou setkáváme s technickými návody, které však z intimního života činí spíše sportovní výkon. Je třeba si uvědomit, že cesta k prohloubení sexuality nevede skrze silnější stimulaci, ale skrze pochopení a poznání.


Je možno domluvit individuální výuku.

Co si vzít s sebou na kurz se dovíte v emailu, který vám přijde po přihlášení.


Máte dotaz, klidně nám napište.

Reference od návštěvníků

musím říci, tedy napsat, že to mapování je teda věc. Jsem muž a bylo pro mě težší, než pro ženu, přijmout některé věci. Neumím projevovat emoce, bránil jsem se u terapie pláči a to,co mi přicházelo na mysl, ani nevím, že mám v hlavě uložené takové vzpomínky. myslel jsem si, že už je vše pryč. Terapie je velmi mocná. Faktem zůstává, že když jsem přišel domů, tak jsem bulil jak malý chlapec, nevěděl jsem o co jde a co se děje. pak přišla velká úleva. Když jsem za pár dní byl s přítelkyní cítil jsem více její lásku a sexuální akt byl otevřenější, cítil jsem její celé tělo i to své. Řekl jsme jí, že jsem byl u vás a byla přístupná a ráda, že můžeme cvičení, o kterých jsi mluvila, provádět spolu. Můj lingam je živější a plnější. Fakt dobrý. Oba děkujeme a věřím, že se uvidíme na kurzu pro páry. s pozdravem René

René S. Opavaživnostník

Ahoj Adri. Moc ti děkuji za vaginální mapování. Život se mi začíná měnit ze všech stran. Více si uvědomuji svou joni při sexu, jsme otevřenější a cítím plněji manžela. V práci se začínají ke mě chovat jinak, tak nějak se usmívají, jsou ohleduplnější. I kamarádky se mě ptají, co se stalo, že jsme tak nějak jiná. Děkuji a přeji vše hezké. Áda

Adéla S.Třinec

Dobrý den, konečně jsem propojila své tělo s myslí i duší. Děkuji a přeji hodně úspěchů. Jana

Jana, Brno

Kdo vás kurzem provede

Lektorkou je Adriána Kučková, která se aktivně věnuje tantra masážím, osobnímu rozvoji od roku 2006 a partnerským vztahům od roku 2010. Je ženou, matkou, kamarádkou, přítelkyní, podnikatelkou a zajímá jí vše, co obohacuje život  – práce s tělem, myslí a duší, prohloubení intimity, pochopení lásky, cesta ke spokojenému partnerství nejen s přítelem, ale také s dětmi, rodinou, přáteli….Věnuje se také šamanskému učení, práci s energiemi, věří své intuici a síle ženství. Tyto zkušenosti ráda předává těm, kteří chtějí.
Při kurzech jí doprovází a pomáhá René -  masér a znalec v oboru čínské medicíny.

Těšíme se na vás - Adriána a René .

Je možno domluvit individuální výuku.

Co si vzít s sebou na kurz se dovíte v emailu, který vám přijde po přihlášení.


Dárkový poukaz

Máte dotaz?


Výhody práce ve skupině

Často se setkávám se dvěma větami :
1 )  „ Jsem rád/a, že si mohu s někým otevřeně popovídat, že jsi člověk, který mne neodsoudí a věří ve stejné věci jako já“.
2) „ Jak by jsi řešila, nebo jaký máš názor na to či ono“?
Tím, že společně sdílíme různé názory a prožitky čerpáme ze zkušeností a moudrosti druhých lidí. Na kurzech se setkáváme s těmi, co smýšlí a mají podobné cíle jako my. Učení se je vzájemné. Probíhá nejen na úrovni mysli, ale také na úrovni těla, srdce a duše. Všechno, co vyléčíme v sobě, co poznáme a co uvolníme, je krásným dárkem také pro všechny ostatní, nejen ve skupině. Učení mudrců říká: „Vaše poznání a pochopení „ života“ neléčí jen vás, ale také generace před vámi i generace po vás“. Vaše osobní touhy něco v sobě změnit v krásu, přináší velký prospěch i pro ostatní. Jak se říká: „ Změň sebe a změníš svět“.

Říkáte si, je to pěkné, ale přesto chci být sám, sama při terapii. Necítím se na sdílení s druhými lidmi. Nevadí. Domluvte si individuální sezení
- pro ženy
- pro muže
                                  


Z čeho vycházíme 

♥  tantra masáž podle Andra (Diamond Lotus Institut Berlin)
♥  taoistická erotická masáž (Stephen Russel a Jürgen Kolb)
♥  intimní masáž pro muže a pro ženy (PhDr. Joseph Kramer a Annie Sprinkle)
♥  indická masáž a jiné druhy
♥  reiki, intuitivní práce s energii
♥  indiánské učení starých Inků – o hledání podstaty ženské síly ( Mamani )
♥  z učení sibiřských šamanů
♥  z vlastních prožitků různých léčivých meditací
♥  naše vlastní zkušenosti – práce s tělem, z osobního života a z tisíců masáží