Umění doteků

21 - 22. 1. 2017

Doteky, které vám otevřou dveře k poznání vaši životní sexuální energie a síly.

Tento víkend je také součástí výuky Tantra masáže.


Kdy:

22 - 24. 1. 2017

 

Čas:

sobota od 10-19h
neděle: od 10-14h

Kde:

 Stonavská 23
Horní  Suchá

 

 Cena kurzovného:       2 900,- / osoba 

  • Pro páry, studenty a ženy na MD sleva na 2500,- za osobu. Pár = partnerská dvojice.
  • Ze soboty na neděli je možnost přespání ( 100,-)
  • Cena nezahrnuje celodenní stravu

V ceně: výuka, skripta, polední polévka.


Je možno domluvit individuální výuku.

Co si vzít s sebou na kurz se dovíte v emailu, který vám přijde po přihlášení.Co vám předáme

♣   filozofii Tantrického umění
♣   úvodní rituál, otvírání se důvěře
♣   senzuální masáž těla
♣   doteky, které nás uvádí do harmonie
♣   poznáte léčivou sílu dávaného i přijímáného doteku
♣   základní princip – dávání a přijímání
♣   jak prohloubit vnímavost a zůstat v přítomnosti
♣   cvičení k rozproudění energie v těle
♣   cvičení pro úsměv a tanec nakonec
♣   je vyhrazen  čas pro otázky a odpovědi


Jak seminář probíhá

Postupně ukážeme rituál a celostní smyslnou Tantra masáž. Pak přejdeme k praktickým cvičením. Pokud jste na kurzu s partnerem, cvičíte s ním, jinak si můžete zvolit partnera pro cvičení sami.
Sami se rozhodujete, do jaké míry se zúčastníte praktických cvičení. Můžete být v šátku, ve spodním prádle, prostě v tom, v čem se budete cítit dobře. Volba je vždy jen na vás, míru intimity si určujete sami.  Praktická cvičení můžete ukončit kdykoliv, řídíte se jen vlastními pocity. Ti, kteří se chtějí Tantra masážím věnovat musí všechna praktická cvičení absolvovat.


Na co se můžete těšit

Prostřednictvím doteků dlaní, hebké kožešinky, peří, horkých žínek a vonných olejů se jemně probouzí celé vaše tělo. Každá buňka se pomalu oživuje, tělo začíná více vnímat. Masáž je plná úcty, lásky a citu. Probudíte v sobě skrytou bytost, která je úžasná a miluje. Pomůže vám zbavit se ostychu z vlastní nahoty, ukáže vám, jak milovat své tělo a oslavovat jej jako chrám. To vše poznáte, ať jste v pozici přijímajícího nebo dávajícího.


Komu se bude  líbit

Všem lidem, kteří mají chuť doteky dávat i přijímat. Tyto dny jsou věnované jednotlivcům i párům, kteří touží hlouběji se ponořit do tajů svého i partnerova těla. Také pro maséry a terapeuty, kteří pracují s tělem.
Absolvováním kurzu získáte cenné informace, které obohatí váš život. Nejen váš


Důležité

Je pro nás velmi důležité, abyste se v průběhu každého kurzu cítili v bezpečí a pohodě. Proto si také vyhrazujeme právo ukončit kurz účastníkovi, který bude jakkoli narušovat toto bezpečí. Tento kurz nemá nic společného s lacinou skupinovou erotikou. 


Je možno domluvit individuální výuku.

Co si vzít s sebou na kurz se dovíte v emailu, který vám přijde po přihlášení.


Co nám píší účastníci kurzu

Milá Adriano. Víkend byl nádherný ve vaší společnosti. Moc jsme si ho užili. Jsme nadšení z přijímání i dávaní doteků. Sice pro Martina je těžší doteky dávat, nemá tak jemné ruce. Ale rychle se učí. I informace, které jste nám předali jsou velmi užitečné pro partnerský život. Mnohokrát děkujeme a těšíme se na pokračování, masáže intimních míst. Pozdravuj Reného. Užívejte sluníčka, Aja a Marťas

Martin a Andrea

Adri a Renďo, kurz byl pro mě hodně užitečný, mnohému jsem se naučil a pochopil. Masíroval jsem manželku, hned jak jsem dorazil domů. Úplně zářila po masáži, jo a vůbec jsem neměl potřebu nějak uspokojit sebe, vnímal jsem opravdově přítomnost. Mé srdce se více otevřelo k pochopení potřeb ženy. Moc děkuji za vše a přeji, ať se vám daří v předávání zkušeností. Je to super a všem známým vás budu doporučovat. Ještě jednou díky, a příšte přijdu na další kurz s manželkou. S pozdravem Jarda

Jaroslav, Hodonín

Kdo vás seminářem provede

Lektorkou je Adriána Kučková, která se aktivně věnuje tantra masážím, osobnímu rozvoji od roku 2006 a partnerským vztahům od roku 2010. Je ženou, matkou, kamarádkou, přítelkyní, podnikatelkou a zajímá jí vše, co obohacuje život – práce s tělem, myslí a duší, prohloubení intimity, pochopení lásky, cesta ke spokojenému partnerství nejen s přítelem, ale také s dětmi, rodinou, přáteli….Věnuje se také šamanskému učení, práci s energiemi, věří své intuici a síle ženství. Tyto zkušenosti ráda předává těm, kteří chtějí.
Při kurzech jí doprovází a pomáhá přítel René Manthee -  masér a znalec v oboru čínské medicíny.

Těšíme se na vás - Adriána  a René.

Je možno domluvit individuální výuku.

Co si vzít s sebou na kurz se dovíte v emailu, který vám přijde po přihlášení.


Dárkový poukaz


Máte dotaz?

Výhody práce ve skupině

Často se setkávám se dvěma větami :
1 ) „ Jsem rád/a, že si mohu s někým otevřeně popovídat, že jsi člověk, který mne neodsoudí a věří ve stejné věci jako já“.
2) „ Jak by jsi řešila, nebo jaký máš názor na to či ono“?
Tím, že společně sdílíme různé názory a prožitky čerpáme ze zkušeností a moudrosti druhých lidí. Na kurzech se setkáváme s těmi, co smýšlí a mají podobné cíle jako my. Učení se je vzájemné. Probíhá nejen na úrovni mysli, ale také na úrovni těla, srdce a duše. Všechno, co vyléčíme v sobě, co poznáme a co uvolníme, je krásným dárkem také pro všechny ostatní, nejen ve skupině. Učení mudrců říká: „Vaše poznání a pochopení „ života“ neléčí jen vás, ale také generace před vámi i generacepo vás“. Vaše osobní touhy něco v sobě změnit v krásu, přináší velký prospěch i pro ostatní. Jak se říká: „ Změň sebe a změníš svět“.

Kdo nás inspiruje

♣  tantra masáž podle Andra
    (Diamond Lotus Institut Berlín)
♣   taoistická erotická masáž
     (Stephen Russel a Jurgen Kolb)
♣   havajská masáž a jiné masážní techniky
♣   indiánské učení Inků (Mamani)
♣   reiki a intuitivní práce s energii při masážích i mimo ní
♣   východních i západní učení o těle, mysli a duši
♣   z vlastních prožitků různých léčivých meditací
♣   z učení sibiřských šamanů
♣   a především vlastních zkušenosti z osobního života
     a z mnoha tisíců provedených m