Třináctá komnata

Masáž prostaty u mužů a rozetky u žen.

 11.  3.  2017

Otevírá novou dimenzi, nové dveře ve vnímání těla a mysli.

 

Třináctá komnata je pokračováním celostní smyslné Tantra masáže. Tento víkend je zaměřen na masáž zadečku, masáž pánevní oblasti u mužů i žen, vnější i vnitřní anální masáž, včetně prostaty.
Je určen pro všechny lidi, kteří touží poznat své tělo z ještě hlubších rovin. Kurz je jak pro maséry, terapeuty tak pro páry i jednotlivce, kteří se chtějí hlouběji ponořit do tajů sexuality.


Co vám předáme

♣  teoretickou část věnujeme významu masáže, technice a psychice
♣  praktické ukázky
♣  vnější i vnitřní masáž
♣  meditace pro uvolnění mysli
♣  tancem k probuzení energie v těle
♣  cvičení k uvolnění těla
♣  jak a proč vytvořit posvátný prostor
♣  také je čas pro sdílení, otázky a odpovědi


Jak kurz probíhá

Postupně si ukážeme masáž rozetky a prostaty. K dispozici jednorázové rukavice a dezinfekce. Pak přejdeme k praktickým cvičením. Pokud jste na kurzu s partnerem, cvičíte s ním, jinak si můžete zvolit sami partnera pro cvičení. Sami se rozhodujete do jaké míry se zúčastníte praktických cvičení. Můžete být v šátku, ve spodním prádle, no prostě v tom, v čem se budete cítit dobře. Volba je vždy jen na vás samotných, míru intimity si určujete sami, řídíte se jen vašimi pocity.


Záměrem a cílem  - překonání tabu

Masáž zadečku, prostaty ( u mužů ) a rozetky ( u žen ), bývá většinou jedna z nejchoulostivějších masáží vůbec. Je to velmi intimní místo. S příchodem křesťanství, které v nás hluboce zakořenilo přísloví : „ špinavé dole a božské nahoře“, a to je v našich myslích hluboce uloženo, snažíme se potlačit naše „stinné stránky“ a stydíme se za svou přirozenost. Mnozí z nás tuto část těla vůbec nepřijímají, dělají, že neexistuje. Tímto přístupem nemůžeme zažívat celistvost a vnímat plně své tělo, prožitek a vášeň.


 

Přínos pro váš život

Tato masáž může být zdrojem většího potěšení a obohacení vlastní sexuality. Láskyplné navázání kontaktu s místem, o kterém už od dětství slyšíme, že je nečisté, nám tak pomáhá být celistvější. Masáž análního otvoru vzbuzuje také řadu emocí. Příjemné i nepříjemné. Mezi nepříjemné patří převážně strach a stud. Jsou to pocity, které nás udržují v určitém „bezpečném“ rámci, brání nám ve volném pohybu myšlenek, přání, uskutečnění cílů, v růstu a ubírají nám naši životní energii. Na kurzu se s těmito pocity můžete setkat a vědomě s nimi pracovat.

Jaký má význam
Jemná a citlivá masáž análního otvoru, vám pomůže poznat dimenzi hlubší důvěry, přijmutí a otevření srdce. Muži skrze masáž prostaty, nahlédnou do vnímání ženské sexuality. Masáž prostaty propojuje pudovou sexualitu se srdcem. Masáž rozetky u žen, podporuje energetický tok směrem dolů. Zahřívá chodidla, spojuje nás se zemí a s naší přirozenou jinovou silou.


Získání sebedůvěry

Napětí v anální oblasti je spojeno se strachem, říká se - mít stažený zadek. Tato masáž vytváří prostor pro práci s tělem na hlubší rovině. Zadeček se nachází v blízkosti 1 čakry, proto také přispívá k uvolnění, které působí na náš energetický okruh těla i na psychiku. Vytváří nám příležitost k pevnému ukotvení se v životě, vnitřní jistotě, větší důvěře a radosti.Stojíme nohama pevně na zemi, svět vidíme reálně a jasně. Ctíme své tělo a plnými doušky si vychutnáváme život, který přináší radost, důvěru, úctu a optimismus.

Důležité pro vás i nás

Někteří, kdo navštíví tento kurz jsou plni očekávání a někdy i obav, co se bude na kurzu dít. Mohu s klidným svědomím i srdcem říci, že je vytvořena bezpečná, chráněná i klidná atmosféra a prostředí. Přicházejí zde lidé, kteří jsou upřímní a mají otevřené srdce, tak jako vy. Opět plně respektujeme vaše rozhodnutí, jestli se praktických cvičení zúčastníte. Kdykoli masáž můžete ukončit. Máte svobodnou volbu. Plně nám záleží na důvěře a příjemné atmosféře. Je pro nás velmi důležité, abyste se v průběhu každého kurzu cítili v bezpečí a pohodě. Proto si také vyhrazujeme právo ukončit kurz účastníkovi, který bude jakkoli narušovat toto bezpečí, bez vrácení kurzovného. Absolvováním kurzu získáte cenné informace, které obohatí váš život. Nejen váš…


Kdy:

11.  3.  2017

 


Kde:

Stonavská 23
Horní Suchá


Čas:

sobota od 10 - 20h

 

 

 Cena kurzovného:       1 500,- / osoba 

  • Pro páry, studenty a ženy na MD sleva na 1 000 Kč za osobu. Pár = partnerská dvojice.
  •  Ze soboty na neděli je možnost přespání ( 100,-)
  • Cena nezahrnuje celodenní stravu

V ceně: výuka, skripta, polední polévka.


Je možno domluvit také individuální výuku.

Co si vzít s sebou na kurz se dovíte v emailu, který vám přijde po přihlášení.
 


Máte dotaz, klidně nám napište.

Co nám píši účastníci kurzu

Poprvé jsem procítil svou prostatu. Velmi pomalu se začínala probouzet k životu. Váš přístup k tomuto tématu je prostě úžasný. Již věřím, že muž může přes masáž prostaty dosahovat několik orgasmů bez ejakulace. když jsem o tom četl popravé, nevěřil jsem. Teď při pravidelném masírování, už věřím. Moc děkuji, děkuji. Mějte se oba fajn. S pozdravem Radim

Radim, Třinec

Jsme rádi, že jsme se zůčastnili kurzu 13komnata. Hodně nám to obohatilo sexuální vztah a také se Petrovi zlepšuje prostata i lékař je překvapen. Masírujeme jí pravidelně, tak jak jsi nám říkala. Známí se k vám už chystají na kurzík. Ze srdce vám oběma děkujeme. Mějte krásné dny, Petr a Pavla.

Petr a Pavla, Brno

Kdo vás kurzem provede

Lektorkou je Adriána Kučková, která se aktivně věnuje tantra masážím, osobnímu rozvoji od roku 2006 a partnerským vztahům od roku 2010. Je ženou, matkou, kamarádkou, přítelkyní, podnikatelkou a zajímá jí vše, co obohacuje život – práce s tělem, myslí a duší, prohloubení intimity, pochopení lásky, cesta ke spokojenému partnerství nejen s přítelem, ale také s dětmi, rodinou, přáteli….Věnuje se také šamanskému učení, práci s energiemi, věří své intuici a síle ženství. Tyto zkušenosti ráda předává těm, kteří chtějí.
Při kurzech jí doprovází a pomáhá René -  masér a znalec v oboru čínské medicíny.

Těšíme se na vás - Adriána  a René.

Je možno domluvit také individuální výuku.

Co si vzít s sebou na kurz se dovíte v emailu, který vám přijde po přihlášení.
 


Dárkový poukaz

Máte dotaz?


Výhody práce ve skupině

Často se setkávám se dvěma větami :
1 ) „ Jsem rád/a, že si mohu s někým otevřeně popovídat, že jsi člověk, který mne neodsoudí a věří ve stejné věci jako já“.
2) „ Jak by jsi řešila, nebo jaký máš názor na to či ono“?
Tím, že společně sdílíme různé názory a prožitky čerpáme ze zkušeností a moudrosti druhých lidí. Na kurzech se setkáváme s těmi, co smýšlí a mají podobné cíle jako my. Učení se je vzájemné. Probíhá nejen na úrovni mysli, ale také na úrovni těla, srdce a duše. Všechno, co vyléčíme v sobě, co poznáme a co uvolníme, je krásným dárkem také pro všechny ostatní, nejen ve skupině. Učení mudrců říká: „Vaše poznání a pochopení „ života“ neléčí jen vás, ale také generace před vámi i generacepo vás“. Vaše osobní touhy něco v sobě změnit v krásu, přináší velký prospěch i pro ostatní. Jak se říká: „ Změň sebe a změníš svět“.


Kdo nás inspiruje

♣  tantra masáž podle Andra
    (Diamond Lotus Institut Berlín)
♣   taoistická erotická masáž
     (Stephen Russel a Jurgen Kolb)
♣   havajská masáž a jiné masážní techniky
♣   indiánské učení Inků (Mamani)
♣   reiki a intuitivní práce s energii při masážích i mimo ní
♣   východních i západní učení o těle, mysli a duši
♣   z vlastních prožitků různých léčivých meditací
♣   z učení sibiřských šamanů
♣   a především vlastních zkušenosti z osobního života
     a z mnoha tisíců provedených m