Masáž intimních míst - Joni a Lingam

Takto je v sanskrtu nazýváno ženské a mužské pohlaví.

  25 - 26. 2. 2017     

Tento víkend je také součástí výuky Tantra masáže.

Kurz je pro jednotlivce, páry, maséry, terapeuty, kteří se chtějí dovědět více informací o intimní masáži  žen a mužů. Poznat rozdíly v přístupu k mužskému a ženskému pohlaví. Pro všechny, kteří se touží hlouběji ponořit do tajů svého prožívání vyšší extáze.

Výuka probíhá v intimním prostředí naší masérny v omezeném počtu 1O osob.


Na co se můžete těšit

Masáže intimních míst, jsou součástí Školy tantra masáže, která velmi obohatí a rozšíří váš pohled na sexualitu. Dotknete se hluboké intimity, která je pro mnohé ještě stále skryta. Díky intimním masážím se dovedete uvolnit od emocí a studu z vlastního těla a budete vnímat potěšení ze sexuální energie.Nahlédneme také do tajů vyšší extáze, než jsme zvyklí ( vzrušení = orgasmus a nic). Tyto masáže nás velmi nabíjí a otvírají nám bránu k získání většího uvědomění sebe sama a své vnitřní síly. K tomu přizveme vlastní dech, vlastní pohyb, zvuky, doteky a přítomnost.


Jak seminář probíhá

V teoretické části si přiblížíme rozdílné přemýšlení a prožívání mužů a žen v přístupu k sexualitě. Pokusíme se zbořit tabu, která souvisí se sexualitou. Ukážeme vám, jak posílit svou vlastní sexuální energii a rozvádět do celého těla tak, abyste se dokázali otevřít, získat více životní síly, prožívání a samoléčení. Intimní masáže jsou také terapií. Celotělová smyslná tantra masáž má blahodárné účinky, které podporují zdraví těla a také psychiky. Tělo je silnější a zdravější, mysl je osvěžená a duše se raduje – tím můžeme také prožívat štěstí ze života. V praktické části si ukážeme masáž joni a lingamu. Pokud bude potřeba, jsou k dispozici jednorázové rukavice a dezinfekce na ruce.


Přínos pro každodenní život

♣  větší porozumění sami sobě a svému sexuálnímu
    prožívání
♣  větší pochopení k opačnému pohlaví
♣  pochopíte rozdílný přístupu při intimních dotecích
     u mužů a žen
♣  naučíte se masáž ženského a mužského pohlaví:
     joni a lingam
♣  naučíte se vědomě pracovat s vlastní sexuální energií
♣  ukážeme si, jak rozšiřovat potěšení do celého těla
♣  dovíte se, jak využívat sexuální energii v životě
♣  vytvořen je také prostor na otázky a odpovědi
     k danému tématu


Záměr a cíl

Intimní orgány mají své vlastní vnímání, my jsme se naučili je ovládat a tím může vznikat tzv. obrňování…. zranitelnost. Toto obrňování nám brání v plném prožívání extáze. V těchto dvou dnech započneme cestu k návratu joni a lingamu jejich přirozenosti, kráse, jemnému vnímání a plnému prožívání.


Kdy:

25 – 26. 2. 2017


Čas:

sobota: od 10-19h
neděle: od 10-14h


Kde:

 Stonavská 23
Horní  Suchá

 Cena kurzovného:       2 900,- / osoba 

  • Pro páry, studenty a ženy na MD sleva na 2 500 ,- za osobu. Pár = partnerská dvojice.
  •  Ze soboty na neděli je možnost přespání ( 100,-)
  • Cena nezahrnuje celodenní stravu

V ceně: výuka, skripta, polední polévka.

Je možno domluvit také individuální výuku.

Co si vzít s sebou na kurz se dovíte v emailu, který vám přijde po přihlášení.
Těší se na vás Adriána a René
 


Důležité

Někteří, kdo navštíví tento kurz jsou plni očekávání a někdy i obav, co se bude na kurzu dít. Mohu s klidným svědomím i srdcem říci, že je vytvořena bezpečná, chráněná i klidná atmosféra a prostředí. Přicházejí zde lidé, kteří jsou upřímní a mají otevřené srdce, tak jako vy. Opět plně respektujeme vaše rozhodnutí, jestli se praktických cvičení zúčastníte. Kdykoli masáž můžete ukončit. Máte svobodnou volbu. Plně nám záleží na důvěře a příjemné atmosféře.  Je pro nás velmi důležité, abyste se v průběhu každého kurzu cítili v bezpečí a pohodě. Proto si také vyhrazujeme právo ukončit kurz účastníkovi, který bude jakkoli narušovat toto bezpečí, bez vrácení kurzovného.
Absolvováním kurzu získáte cenné informace, které obohatí váš život. Nejen váš…


Co nám píší účastníci kurzu

Člověk si myslí, že ve 40letech už zná vše o svém intimním životě, zvláště pak v prožívání ve svém přirození. Ale opak je pravdou. Takže moc děkujeme za poučné informace o intimních orgánech. Také jsme si uvědomili jaké jsou rozdíly v prožívání sexu u mužů i žen. Oba se začínáme víc a víc otevírat intimitě. naše rozhovory jsou otevřené, s pochopením a láskou. Adri a Renďo, moc ještě jednou děkujeme za krásný víkend pochopení, otevřenosti, poznání a úsměvu. těšíme se na další víkend. Přejeme mnoho spokojených návštěvníků, tak jako jsme my.

Lada a Martin

Ahoj Ajko, chci vám moc poděkovat za super víkend s výukou masáže lingamu a joni. je to učení se velmi přínosné, kéž by nám říkali aspoň základní informace už ve škole, předcházeli bychom v mnoha případech nedorozumění v partnerském životě a také by každý z nás věděl jak se chovat ke svým pohlavním orgánům. Je moc fajn, že u nás v regionu máme někoho, kdo se zabývá sexualitou a intimitou velmi otevřeně a s láskou. Masáž joni jsem hned vyzkoušel na manželce - velký úspěch. Děkuji, děkuji. S pozdravem Jarda.

Jaroslav, Velká Polommanažér

Kdo vás seminářem provede

Lektorkou je Adriána Kučková, která se aktivně věnuje tantra masážím, osobnímu rozvoji od roku 2006 a partnerským vztahům od roku 2010. Je ženou, matkou, kamarádkou, přítelkyní, podnikatelkou a zajímá jí vše, co obohacuje život – práce s tělem, myslí a duší, prohloubení intimity, pochopení lásky, cesta ke spokojenému partnerství nejen s přítelem, ale také s dětmi, rodinou, přáteli….Věnuje se také šamanskému učení, práci s energiemi, věří své intuici a síle ženství. Tyto zkušenosti ráda předává těm, kteří chtějí.
Při kurzech jí doprovází a pomáhá René -  masér a znalec v oboru čínské medicíny.

Těší se na vás - Adriána a René.

Je možno domluvit individuální výuku.

Co si vzít s sebou na kurz se dovíte v emailu, který vám přijde po přihlášení.


Dárkový poukaz

Máte dotaz?


Výhody práce ve skupině

Často se setkávám se dvěma větami :
1 ) „ Jsem rád/a, že si mohu s někým otevřeně popovídat, že jsi člověk, který mne neodsoudí a věří ve stejné věci jako já“.
2) „ Jak by jsi řešila, nebo jaký máš názor na to či ono“?
Tím, že společně sdílíme různé názory a prožitky čerpáme ze zkušeností a moudrosti druhých lidí. Na kurzech se setkáváme s těmi, co smýšlí a mají podobné cíle jako my. Učení se je vzájemné. Probíhá nejen na úrovni mysli, ale také na úrovni těla, srdce a duše. Všechno, co vyléčíme v sobě, co poznáme a co uvolníme, je krásným dárkem také pro všechny ostatní, nejen ve skupině. Učení mudrců říká: „Vaše poznání a pochopení „ života“ neléčí jen vás, ale také generace před vámi i generace po vás“. Vaše osobní touhy něco v sobě změnit v krásu, přináší velký prospěch i pro ostatní. Jak se říká: „ Změň sebe a změníš svět“.


Kdo nás inspiruje

♣  tantra masáž podle Andra
     (Diamond Lotus Institut Berlín)
♣   taoistická erotická masáž
     (Stephen Russel a Jurgen Kolb)
♣   havajská, senzuální masáž
     a jiné masážní techniky
♣   indiánské učení Inků
     (Mamani)
♣   reiki a intuitivní práce s energii
      při masážích i mimo ní
♣   východních i západní učení
      o těle, mysli a duši
♣   z vlastních prožitků
      různých léčivých meditací
♣   z učení sibiřských šamanů
♣   a především vlastních zkušenosti
     z osobního života a z mnoha
     tisíců provedených masáží.