Sexuální magie

pouze pro páry

     1 - 3.   4.  2016

Jak využít životní - sexuální energie k magické realizaci svých i partnerových přání. Víkend je pro všechny páry, které touží svá přání přivést ke splněným.

Určitě znáte

Každý z nás již určitě slyšel o energii, která je kolem nás i v nás samotných. Vše se skládá ze dvou pólů, které se vzájemně přitahují. Také se velmi hodně hovoří, že jak smýšlíme, tak se nám děje, to znamená, že naše myšlenky vytváří náš život. Známé přísloví: “ Každý je strůjcem svého štěstí“. Každý z nás je „kouzelníkem“ svého života. Myšlenka má velkou sílu, věřím, že mi dáte za pravdu.

 Síla extáze

Představte si, jakou moc pak má sexuální energie? Je to naše životní síla, která rodí nový život - nejen děti. Je to hnací síla tvořivosti, splněných přání, blaha, klidu, jemnosti, intuice, psychického „vidění“, pocitů, citů a myšlenek. V nejvyšší extázi se energie propojuje s kosmem. Je to nadosobní prostor, který reaguje na naše vize, přání, sny a osobní proměnu. Je to síla, která zahřívá, magnetizuje, oživuje, odpuzuje, přitahuje, odděluje a spojuje všechno, co je stimulováno mocnou vůlí. Jednoduše řečeno – na co často myslíme, co říkáme nahlas i potichu, tomu dáváme svou sílu a to se nám plní. Ku prospěchu i neúspěchu.

Předáme vám

Na semináři vám ukážeme, jak s touto silou pracovat ke společné radosti, spokojenosti, blaženosti, štěstí, duchovního naplnění, k samoléčení, k prohloubení vztahu, materiálního úspěchu, hojnosti a lásky. Můžete se stát „ kouzelníkem“ svého života.
Pracujete pouze se svým partnerem a praktická cvičení se provádí pouze v soukromí hotelového pokoje.

Co vás čeká?

♣  jak využít svou sexuální energii k realizaci společného přání
♣  vytvoření „magického“ místa

♣  vytvoření záměru, vize, přání
♣  posílení vize

♣  spojení sexuální energie s vizí

Kdy:

   1 - 3.  4. 2016

 19 - 21. 8. 2016

Kde:

Hotel Mesit

Horní Bečva 0316
756 57

Čas:

 Pátek:  od 18h
Sobota:  od 10 – 20h

Neděle:  od 10 – 14h

Kurzovné: s ubytováním a plnou penzí

 

  6 500,- / pár

2x noc, 2x snídaně, 2x oběd, 2x večeře, výřivka, sauna, výuka

Sejdeme se v pátek na hotelu Mesit do 18h (pokud přijedete později, nevadí),  dáme si věci na krásné pokoje a půjdeme se najíst. Ve 20.30h se setkáme v místnosti, kde bude seminář probíhat ( ukážeme na místě), seznámíme se a řekneme si, co vše nás bude čekat o víkendu. Pak se můžete jít projít, nebo se stavit na skleničku v baru a nebo se zamuchlat do peřinky a odpočívat:-).

V sobotu je snídaně od 7-10h. 
Od 10 - 13h bude probíhat program, který jsme si připravili. Ve 13h se odebereme na oběd a pak si dáme šlofíka - my tak říkáme odpočinku, který můžete využít k procházce, nadýchat se čerstvého vzduchu, nebo, co je vám libo. 
Sejdeme se opět v 16h a budeme pokračovat v tom, proč jste se s námi sešli. V 19h už budeme mít hlad, tak si dáme večeři a pak můžete využít vířivku nebo si dát saunu. Máme je k dispozici na 3h. Budeme tam s vámi a jsme připraveni odpovídat na vaše dotazy. 

V neděli je opět snídaně od 7 - 10h
Od 10h - 12.30h se ještě budeme věnovat výuce, otázkám a rozloučení. Pak si půjdeme sbalit věci a dáme si ve 13h závěrečný společný oběd. 
A šupky dupky domů.

Je možno domluvit individuální výuku.
Co si vzít s sebou na kurz se dovíte v emailu, který vám přijde po přihlášení.

Důležité pro vás i nás

Někteří lidé jsou plni očekávání a někdy i obav, co se bude na kurzu dít. Mohu s klidným svědomím i srdcem říci, že je vytvořena bezpečná, chráněná i klidná atmosféra a prostředí. Přicházejí zde lidé, kteří jsou upřímní a mají otevřené srdce, tak jako vy. Je pro nás velmi důležité, abyste se v průběhu každého kurzu cítili v bezpečí a pohodě. Proto si také vyhrazujeme právo ukončit kurz účastníkovi, který bude jakkoli narušovat toto bezpečí, bez vrácení kurzovného.
 
Absolvováním kurzu získáte cenné informace, které obohatí váš život. Nejen váš…

Výhody práce ve skupině

Často se setkávám se dvěma větami :
1 ) „ Jsem rád/a, že si mohu s někým otevřeně popovídat, že jsi člověk, který mne neodsoudí a věří ve stejné věci jako já“.
2) „ Jak by jsi řešila, nebo jaký máš názor na to či ono“?
Tím, že společně sdílíme různé názory a prožitky čerpáme ze zkušeností a moudrosti druhých lidí. Na kurzech se setkáváme s těmi, co smýšlí a mají podobné cíle jako my. Učení se je vzájemné. Probíhá nejen na úrovni mysli, ale také na úrovni těla, srdce a duše. Všechno, co vyléčíme v sobě, co poznáme a co uvolníme, je krásným dárkem také pro všechny ostatní, nejen ve skupině. Učení mudrců říká: „Vaše poznání a pochopení „ života“ neléčí jen vás, ale také generace před vámi i generace po vás“. Vaše osobní touhy něco v sobě změnit v krásu, přináší velký prospěch i pro ostatní. Jak se říká: „ Změň sebe a změníš svět“.

Kdo vás kurzem provede

Lektorkou je Adriána Kučková, která se aktivně věnuje tantra masážím, osobnímu rozvoji od roku 2006 a partnerským vztahům od roku 2010. Je ženou, matkou, kamarádkou, přítelkyní, podnikatelkou a zajímá jí vše, co obohacuje život – práce s tělem, myslí a duší, prohloubení intimity, pochopení lásky, cesta ke spokojenému partnerství nejen s přítelem, ale také s dětmi, rodinou, přáteli….Věnuje se také šamanskému učení, práci s energiemi, věří své intuici a síle ženství. Tyto zkušenosti ráda předává těm, kteří chtějí.
Při kurzech jí doprovází a pomáhá René -  masér a znalec v oboru čínské medicíny.

Těšíme se na vás. Adriána a René

Kdo nás inspiruje

♣  tantra masáž podle Andra (Diamond Lotus Institut Berlín)
♣   taoistická erotická masáž ( Stephen Russel a Jurgen Kolb)
♣   havajská, senzuální masáž a jiné masážní techniky
♣   indiánské učení Inků (Mamani)
♣   reiki a intuitivní práce s energii při masážích i mimo ní
♣   východních i západní učení o těle, mysli a duši
♣   z vlastních prožitků různých léčivých meditací
♣   z učení sibiřských šamanů
♣   a především vlastních zkušenosti z osobního života a z mnoha tisíců provedených masáží