Sdílením k harmonii - pro páry

  9 -  11.  9. 2016

Ve dvou se to lépe táhne. Sdílením je vše snadnější. Největší touhou člověka je být milován a milovat.

Víkend je pro všechny páry, kteří touží cítit větší hloubku porozumění, lásky a harmonie ve svém vztahu.

Přejete si mít krásný vztah?

Občas to může ve vztahu nemile zaskřípat, pokud nerozumíme rozdílnosti mezi mužem a ženou. Když je to častěji, tak se naše poháry trpělivosti plní a jednou mohou přetéci. Vztah začíná uvadat, úsměv a láska se vytrácí.  Pokud vnímáte, že nerozumíte partnerovi nebo partnerce a toužíte porozumět jeho/ jejímu jazyku slov, vnímání, vyjadřování a tužeb, neváhejte a přijďte. Seminář vám mnohé odhalí a zjistíte, že někdy stačí jen malá změna a vztah se zharmonizuje, stane se krásnějším, volnějším, upřímnějším a léčivým. Vztah se posune na jinou rovinu komunikace. Váš vztah se rozvine k hlubokému sdílení, k harmonii ve dvou, v rodině, v práci, v přátelství a dál……..
Je třeba více psát???

Na co se můžete těšit:

♣  rituál komunikace
♣  jazyky lásky
♣  jak zharmonizovat rozdíly vnímání muže a ženy 
♣  senzuální masáž těla
♣  jak se stát milenkou a léčitelem
♣  seznámení s měsíčním cyklem žen
♣  co je žárlivost a jak se s ní vyrovnat

Kdy:

  9 - 11.   9.  2016

 

Kde:

Hotel Mesit

Horní Bečva 0316
756 57

 

Čas:

  pátek : od 18h 
sobota:  od 10 - 19h
neděle:  od 10 - 14h

Kurzovné: s ubytováním a plnou penzí

 

  6 500,- / pár

2x noc, 2x snídaně, 2x oběd, 2x večeře, výřivka, sauna, výuka

Sejdeme se v pátek na hotelu Mesit do 18h ( pokud přijedete později, nevadí),  dáme si věci na krásné pokoje a půjdeme se najíst. Ve 20.30h se setkáme v místnosti, kde bude seminář probíhat ( ukážeme na místě), seznámíme se a řekneme si, co vše nás bude čekat o víkendu. Pak se můžete jít projít, nebo se stavit na skleničku v baru a nebo se zamuchlat do peřinky a odpočívat:-).

V sobotu je snídaně od 7-10h. 
Od 10 - 13h bude probíhat program, který jsme si připravili. Ve 13h se odebereme na oběd a pak si dáme šlofíka - my tak říkáme odpočinku, který můžete využít k procházce, nadýchat se čerstvého vzduchu, nebo, co je vám libo. 
Sejdeme se opět v 16h a budeme pokračovat v tom, proč jste se s námi sešli. V 19h už budeme mít hlad, tak si dáme večeři a pak můžete využít vířivku nebo si dát saunu. Máme je k dispozici na 3h. Budeme tam s vámi a jsme připraveni odpovídat na vaše dotazy. 

V neděli je opět snídaně od 7 - 10h
Od 10h - 12.30h se ještě budeme věnovat výuce, otázkám a rozloučení. Pak si půjdeme sbalit věci a dáme si ve 13h závěrečný společný oběd. 
A šupky dupky domů.

Výhody práce ve skupině

Často se setkávám se dvěma větami :
1 )  „ Jsem rád/a, že si mohu s někým otevřeně popovídat, že jsi člověk, který mne neodsoudí a věří ve stejné věci jako já“.
2) „ Jak by jsi řešila, nebo jaký máš názor na to či ono“?
Tím, že společně sdílíme různé názory a prožitky čerpáme ze zkušeností a moudrosti druhých lidí. Na kurzech se setkáváme s těmi, co smýšlí a mají podobné cíle jako my. Učení se je vzájemné. Probíhá nejen na úrovni mysli, ale také na úrovni těla, srdce a duše. Všechno, co vyléčíme v sobě, co poznáme a co uvolníme, je krásným dárkem také pro všechny ostatní, nejen ve skupině. Učení mudrců říká: „Vaše poznání a pochopení „ života“ neléčí jen vás, ale také generace před vámi i generace po vás“.  Vaše osobní touhy něco v sobě změnit v krásu, přináší velký prospěch i pro ostatní. Jak se říká: „ Změň sebe a změníš svět“.

Kdo vás kurzem provede

Lektorkou je Adriána Kučková, která se aktivně věnuje tantra masážím, osobnímu rozvoji od roku 2006 a partnerským vztahům od roku 2010. Je ženou, matkou, kamarádkou, přítelkyní, podnikatelkou a zajímá jí vše, co obohacuje život – práce s tělem, myslí a duší, prohloubení intimity, pochopení lásky, cesta ke spokojenému partnerství nejen s přítelem, ale také s dětmi, rodinou, přáteli….Věnuje se také šamanskému učení, práci s energiemi, věří své intuici a síle ženství. Tyto zkušenosti ráda předává těm, kteří chtějí.
Při kurzech jí doprovází a pomáhá René -  masér a znalec v oboru čínské medicíny.

Těšíme se na vás - Adriána a René .

Kdo nás inspiruje

♣  tantra masáž podle Andra (Diamond Lotus Institut Berlín)
♣   taoistická erotická masáž ( Stephen Russel a Jurgen Kolb)
♣   havajská, senzuální masáž a jiné masážní techniky
♣   indiánské učení Inků (Mamani)
♣   reiki a intuitivní práce s energii při masážích i mimo ní
♣   východních i západní učení o těle, mysli a duši
♣   z vlastních prožitků různých léčivých meditací
♣   z učení sibiřských šamanů
♣   a především vlastních zkušenosti z osobního života a z mnoha tisíců provedených masáží