Intimní hry 

Pouze pro páry

29 -  1.   5. 2016

  9 - 11. 12. 2016

V uspěchané době jsme si zapomněli hrát. Chceme být dospělí a zapomínáme na své dítě, které je ukryto v každém z nás. Nemáte někdy chuť jen tak bláznivě, spontánně jít do lesa a tančit, křičet, smát se?  Stavět hrady z písku, sednout si k dětem a plácat bábovičky? Skákat v kaluži, až voda prská na obličej nebo válet se v trávě, hledat broučky a prostě jen tak být, být malým bezstarostným dítětem? Chvíli se zasněte.
Že už jste na to velcí? No dobře. To ale neznamená, že si nemůžete hrát a být spontánní v intimním životě. Dáte mi zapravdu? Já si hraju velmi ráda a ze zkušenosti vím, že mnozí muži i ženy touží…
To mě vedlo k tomuto víkendovému semináři plném krásných, jemných her, které vás mohou inspirovat.  

Ukážeme vám cestu, která vás zavede k  naplněnému hravému intimnímu životu, a nejen to………

Co vás čeká

♣  intimní masáž muže a ženy

♣  hry doteků a vůní

♣  jin a jang naopak.

♣  co je měsíční milování

 

♣  jak přejít od orgasmu k extázi

♣  jak probudit smyslnost ženy a sílu muže

♣  prostor na vaše podněty

 

 

Kdy:

29.4. – 1. 5.  2016

   9 – 11. 12.  2016

Kde:

Hotel Mesit

Horní Bečva 0316
756 57

Čas:

pátek:   od 18h
sobota: od 10 – 19h
neděle: od 10 – 14h

Kurzovné: s ubytováním a plnou penzí

 

  6 500,- / pár

2x noc, 2x snídaně, 2x oběd, 2x večeře, výřivka, sauna, výuka

Sejdeme se v pátek na hotelu Mesit do 18h ( pokud přijedete později, nevadí),  dáme si věci na krásné pokoje a půjdeme se najíst. Ve 20.30h se setkáme v místnosti, kde bude seminář probíhat ( ukážeme na místě), seznámíme se a řekneme si, co vše nás bude čekat o víkendu. Pak se můžete jít projít, nebo se stavit na skleničku v baru a nebo se zamuchlat do peřinky a odpočívat:-).

V sobotu je snídaně od 7-10h. 
Od 10 - 13h bude probíhat program, který jsme si připravili. Ve 13h se odebereme na oběd a pak si dáme šlofíka - my tak říkáme odpočinku, který můžete využít k procházce, nadýchat se čerstvého vzduchu, nebo, co je vám libo. 
Sejdeme se opět v 16h a budeme pokračovat v tom, proč jste se s námi sešli. V 19h už budeme mít hlad, tak si dáme večeři a pak můžete využít vířivku nebo si dát saunu. Máme je k dispozici na 3h. Budeme tam s vámi a jsme připraveni odpovídat na vaše dotazy. 

V neděli je opět snídaně od 7 - 10h
Od 10h - 12.30h se ještě budeme věnovat výuce, otázkám a rozloučení. Pak si půjdeme sbalit věci a dáme si ve 13h závěrečný společný oběd. 
A šupky dupky domů.

Kdo vás kurzem provede

Lektorkou je Adriána Kučková, která se aktivně věnuje tantra masážím, osobnímu rozvoji od roku 2006 a partnerským vztahům od roku 2010. Je ženou, matkou, kamarádkou, přítelkyní, podnikatelkou a zajímá jí vše, co obohacuje život – práce s tělem, myslí a duší, prohloubení intimity, pochopení lásky, cesta ke spokojenému partnerství nejen s přítelem, ale také s dětmi, rodinou, přáteli….Věnuje se také šamanskému učení, práci s energiemi, věří své intuici a síle ženství. Tyto zkušenosti ráda předává těm, kteří chtějí.
Při kurzech jí doprovází a pomáhá René -  masér a znalec v oboru čínské medicíny.

„Znovu jsme se do sebe zamilovali. Marek pochopil, a to úžasně, jak to mám já v měsíčním cyklu, co se mnou děje a jak prožívám milování a emoce. Setkání s vámi nám velmi pomohlo v našem vztahu. Jsme otevřenější, hravější a spontánnější, každé naše milování je krásnější a plnější. Vždy si najdeme čas sami pro sebe. Vnímáme jeden druhého jinak. Náš vztah vplul do jiných dimenzí lásky, porozumění a vášně – tak jak jsi říkala“. DĚKUJI. Jana a Marek

Jana, Velká Polomprodavačka

Výhody práce ve skupině

Často se setkávám se dvěma větama :
1 ) „Jsem rád/a, že si mohu s někým otevřeně popovídat, že jsi člověk, který mne neodsoudí a věří ve stejné věci jako já“.
2) „Jak by jsi řešila, nebo jaký máš názor na to či ono“?
Tím, že společně sdílíme různé názory a prožitky čerpáme ze zkušeností a moudrosti druhých lidí. Na kurzech se setkáváme s těmi, co smýšlí a mají podobné cíle jako my. Učení se je vzájemné. Probíhá nejen na úrovni mysli, ale také na úrovni těla, srdce a duše. Všechno, co vyléčíme v sobě, co poznáme a co uvolníme, je krásným dárkem také pro všechny ostatní, nejen ve skupině. Učení mudrců říká: „Vaše poznání a pochopení „života“ neléčí jen vás, ale také generace před vámi i generace po vás“. Vaše osobní touhy něco v sobě změnit v krásu, přináší velký prospěch i pro ostatní. Jak se říká: „ Změň sebe a změníš svět“.

Kdo nás inspiruje

♣   tantra masáž podle Andra (Diamond Lotus Institut Berlín)
♣   taoistická erotická masáž ( Stephen Russel a Jurgen Kolb)
♣   havajská masáž a jiné masážní techniky
♣   indiánské učení Inků (Mamani)
♣   reiki a intuitivní práce s energii při masážích i mimo ní
♣   východních i západní učení o těle, mysli a duši
♣   z vlastních prožitků různých léčivých meditací
♣   z učení sibiřských šamanů
♣   a především vlastních zkušenosti z osobního života a z mnoha tisíců provedených mas