Kurzy pro páry

  Pro začínající a nezkušené            Pro produktivní a pokročilé               Pro zkušené a moudré

Nastal čas  pro všechny! 
Sdílejte s námi.......

Semináře jsou  inspirací nejen pro páry, které jsou spokojené, ale také pro páry, které hledají řešení.

 V čem vás semináře obohatí?

Vnesou vám větší porozumění rozdílů „vnímání života“ ženy a muže a jak tyto rozdíly využívat k prohloubení vztahu a vzájemné lásky.

Jak být k sobě otevřenější, jak prohloubit rozkoš, jak se osvobodit od sexuálních traumat.

Jak prohloubit míru a intenzitu vzájemného splynutí.

Získáte nový pohled na sexualitu a intimitu vedoucí k větší lásce, radosti, úcty a naplnění.

Věříme, že po seminářích budete nadále rozvíjet a zkoumat svou přirozenou originalitu a jedinečné způsoby, které obohatí váš sexuální život.

Intimní hry: 29 - 1. 5. 2016

Já si hraju velmi ráda a ze zkušenosti vím, že mnozí muži i ženy touží…
To mě vedlo k tomuto víkendovému semináři plném krásných, jemných her, které vás mohou inspirovat. Ukážeme vám cestu, po které se můžete vydat za svým naplněným hravým intimním životem, a nejen to………více

 Procitnutím k potěšení:  28 - 29. 5. 2016

Vaginální mapování a mapování mužství. Kurz je věnován ženám a mužům. Je to jemná doteková terapie. Při ní se vědomě propojujete se svými pocity, které jsou nashromážděné v intimní oblasti. Osobně i ze své praxe vím, že některá místa v intimních oblastech jsou necitlivá, některá plná potěšení, jiná plná různého druhu emocí: smutek, zloba, nejistota, žárlivost aj........více

Vědomé milování: 17 - 19. 6. 2016

Seminář je pro všechny ženy a muže, kteří mají zájem dovědět se o své sexualitě více a tím si rozšířit možnosti prožívání v intimním životě. Sex se stane milováním a milování se stane hlubokou meditací, která vede do hlubin bytí – je ukryto za „našim srdcem“......více

Sdílením k harmonii:  22 - 24. 7. 2016

 Ve dvou se to lépe táhne. Sdílením je vše snadnější. Největší touhou člověka je být milován a milovat. Víkend je pro všechny páry, kteří touží cítit větší hloubku porozumění, lásky a harmonie ve svém vztahu.

více

Umění doteků

Doteky, které vám otevřou dveře k poznání vaši životní sexuální energie a síly....... více

Kurzy Tantra masáže

Jako pár se také můžete účastnit výuky smyslné celotělové Tantra masáže. Můžete absolvovat celou výuku nebo navštívit pouze víkendy, které jsou pro vás zajímavé a velkým přínosem pro společný život...... více

Důležité pro vás i nás

Někteří lidé jsou plni očekávání a někdy i obav, co se bude na kurzu dít. Mohu s klidným svědomím i srdcem říci, že je vytvořena bezpečná, chráněná i klidná atmosféra a prostředí. Přicházejí zde lidé, kteří jsou upřímní a mají otevřené srdce, tak jako vy. Je pro nás velmi důležité, abyste se v průběhu každého kurzu cítili v bezpečí a pohodě. Proto si také vyhrazujeme právo ukončit kurz účastníkovi, který bude jakkoli narušovat toto bezpečí, bez vrácení kurzovného.
 
Absolvováním kurzu získáte cenné informace, které obohatí váš život. Nejen váš…

Výhody práce ve skupině

Často se setkávám se dvěma větami :
1 ) „ Jsem rád/a, že si mohu s někým otevřeně popovídat, že jsi člověk, který mne neodsoudí a věří ve stejné věci jako já“.
2) „ Jak by jsi řešila, nebo jaký máš názor na to či ono“?
Tím, že společně sdílíme různé názory a prožitky čerpáme ze zkušeností a moudrosti druhých lidí. Na kurzech se setkáváme s těmi, co smýšlí a mají podobné cíle jako my. Učení se je vzájemné. Probíhá nejen na úrovni mysli, ale také na úrovni těla, srdce a duše. Všechno, co vyléčíme v sobě, co poznáme a co uvolníme, je krásným dárkem také pro všechny ostatní, nejen ve skupině. Učení mudrců říká: „Vaše poznání a pochopení „ života“ neléčí jen vás, ale také generace před vámi i generace po vás“. Vaše osobní touhy něco v sobě změnit v krásu, přináší velký prospěch i pro ostatní. Jak se říká: „ Změň sebe a změníš svět“.

Kdo nás inspiruje

♣  tantra masáž podle Andra (Diamond Lotus Institut Berlín)
♣   taoistická erotická masáž ( Stephen Russel a Jurgen Kolb)
♣   havajská masáž a jiné masážní techniky
♣   indiánské učení Inků (Mamani)
♣   reiki a intuitivní práce s energii při masážích i mimo ní
♣   východních i západní učení o těle, mysli a duši
♣   z vlastních prožitků různých léčivých meditací
♣   z učení sibiřských šamanů
♣   a především vlastních zkušenosti z osobního života a z mnoha tisíců provedených masáží

Kdo vás kurzem provede

Lektorkou je Adriána Kučková, která se aktivně věnuje tantra masážím, osobnímu rozvoji od roku 2006 a partnerským vztahům od roku 2010. Je ženou, matkou, kamarádkou, přítelkyní, podnikatelkou a zajímá jí vše, co obohacuje život – práce s tělem, myslí a duší, prohloubení intimity, pochopení lásky, cesta ke spokojenému partnerství nejen s přítelem, ale také s dětmi, rodinou, přáteli….Věnuje se také šamanskému učení, práci s energiemi, věří své intuici a síle ženství. Tyto zkušenosti ráda předává těm, kteří chtějí.
Při kurzech jí doprovází a pomáhá René -  masér a znalec v oboru čínské medicíny.