Kouzlo splněných přání

8 – 10. 4. 2016 

23 – 25. 9. 2016

Jak využít životní energie k magické realizaci svého osobního cíle? Víkend je pro každého člověka, který chce svá přání přivést ke splněným.

Kouzelník

Každý z nás již určitě slyšel o energii, která je kolem nás i v nás samotných. Vše se skládá ze dvou pólů, které se vzájemně přitahují. Také se velmi hodně hovoří, že jak smýšlíme, tak se nám děje. To znamená, že naše myšlenky vytváří náš život. Známé přísloví: “ Každý je strůjcem svého štěstí“. Každý z nás je „kouzelníkem“ svého života. Myšlenka má velkou sílu, věřím, že mi dáte za pravdu.

Životní síla

Představte si, jakou moc pak má sexuální energie? Je to naše životní síla, která rodí nový život - nejen děti. Je to hnací síla tvořivosti, splněných přání, blaha, klidu, jemnosti, intuice, psychického „ vidění“, pocitů, citů a myšlenek. V nejvyšší extázi se energie propojuje s kosmem. Je to nadosobní prostor, který reaguje na naše vize, přání, sny a osobní proměnu. Je to síla, která zahřívá, magnetizuje, oživuje, odpuzuje, přitahuje, odděluje a spojuje všechno, co je stimulováno mocnou vůlí. Jednoduše řečeno – na co často myslíme, co říkáme nahlas i potichu, tomu dáváme svou sílu a to se nám plní. Ku prospěchu i neúspěchu.

Co vás čeká

Na semináři ukážeme, jak s touto silou pracovat k vaší radosti, spokojenosti, blaženosti, štěstí, duchovního naplnění, k samoléčení, k prohloubení vztahu, touhy po novém vztahu, materiálního úspěchu, hojnosti a lásky. Můžete se stát „ kouzelníkem“ svého života. I když budeme hovořit o životní sexuální energii, víkend není zaměřen na sexuální akt, ani se nebudeme svlékat. Vše probíhá v oblečení.

Co vám předáme?

♣    jak využít svou sexuální energii k realizaci
       osobního 
cíle
♣    vytvoření „magického“ místa
♣    volba záměru, vize, přání
♣    posílení vize
♣    přenesení přání, skrze tělo, dech, pohyb, mysl,
       ke
 splnění

Kdy:

8 – 10. 4. 2016

23 – 25. 9. 2016

Kde:

Hotel Mesit

Horní Bečva 0316
756 5

Čas:

  Pátek:  od 19 – 22h
Sobota:  od 10 – 20h
Neděle:  od 10 – 14h

Kurzovné:  bez ubytování a jídla

       2 500,- / osoba 

  4 800,- / pár

 V ceně - výuka, skripta, nealko

Kurzovné:  s ubytováním a plnou penzí

      3 666,- / osoba

  6 500,- / pár

výuka,  2x noc v hotelu, plná penze (2x snídaně formou švédského stolu, 2x oběd a 2x večeře – výběr za 2 jídel – maso, bez masa)

 Kdo vás kurzem provede

Lektorkou je Adriána Kučková, která se aktivně věnuje tantra masážím, osobnímu rozvoji od roku 2006 a partnerským vztahům od roku 2010. Je ženou, matkou, kamarádkou, přítelkyní, podnikatelkou a zajímá jí vše, co obohacuje život – práce s tělem, myslí a duší, prohloubení intimity, pochopení lásky, cesta ke spokojenému partnerství nejen s přítelem, ale také s dětmi, rodinou, přáteli….Věnuje se také šamanskému učení, práci s energiemi, věří své intuici a síle ženství. Tyto zkušenosti ráda předává těm, kteří chtějí.
Při kurzech jí doprovází a pomáhá René -  masér a znalec v oboru čínské medicíny.

Kdo nás inspiruje

♣  tantra masáž podle Andra (Diamond Lotus Institut Berlín)
♣   taoistická erotická masáž ( Stephen Russel a Jurgen Kolb)
♣   havajská masáž a jiné masážní techniky
♣   indiánské učení Inků (Mamani)
♣   reiki a intuitivní práce s energii při masážích i mimo ní
♣   východních i západní učení o těle, mysli a duši
♣   z vlastních prožitků různých léčivých meditací
♣   z učení sibiřských šamanů
♣   a především vlastních zkušenosti z osobního života a z mnoha tisíců provedených masáží