Limbický otisk  aneb přepsání vzorců v nás

14. 1. 2017

 

Limbický otisk:
jemně řízená terapeutická meditace při které "přepíšete vaše limitující vzorce".
Inspirovaná metodou Eleny TonettiNabízíme vám speciální jednodenní seminář, při kterém se společně snažíme „přepsat vaši paměťovou stopu“. To znamená, že se pokusíme přepsat vaše vzorce a návyky z dětsví, které vás nutí v různých situacích reagovat tak, že vám to z časového odstupu není příjemné. Limbický otisk je jemně vedená terapeutická meditace, ve které se vracíte do prenatálního období, porodu i doby těsně po porodu a do vašeho raného dětství. V této době se formují nešťastné vzorce a návyky, které vás provází životem, a my vám nabízíme šanci je během tohoto semináře změnit. Ne rozumem, ale hlubokým citovým prožitkem.
Během tohoto osvobozujícího semináře se znovu zrodíte tak, jak si přejete – v lásce, radosti, bezpečí a míru.


Co získáte

Během semináře Limbický otisk máte šanci změnit vzorce, které máte hluboko v sobě uloženy. Tyto vzorce, návyky a vaše životní zkušenosti vám dávají pocit, že „takhle to na světě chodí“. Ale není tomu tak. Je to jen osobní „filtr“, který zabarvuje naše vidění světa a ovlivňuje vás. Opravdová skutečnost je jiná, ale tu často přes tento osobní filtr nevidíme. Naše vzorce a návyky ovládají náš život. Vy se naučíte jak tvořit nové vzorce a svůj život měnit. 


Potom

Výsledkem je nový pohled na svět. Už se nemusíte přejídat, začne vám fungovat vztah, nehádáte se kvůli maličkostem, znovu se zamilujete, uvolníte se, radujete se z maličkostí ... U každého je to jiné, ale vždy se jedná o změnu k lepšímu. Možná pochopíte i víc.

Co nám píší účastníci

Už jste někdy v životě zažili stav absolutního uvolnění a přirozenosti sama sebe? Tento krásný zážitek jsem zažil na semináři o Limbickém otisku, který mě provedl úžasnou cestou fantazie, vzpomínek a uvědomění si. Během semináře mě obklopovala spousta skrytých emocí, které jsem v sobě dokázal mnoho let skrývat. Pocit smutku a radosti, který mě doprovázel pláčem i smíchem bez jakýchkoli zábran, ačkoli v místnosti bylo spousta cizích lidí. Přestože je člověk nezná, uvědomí si, kolik máme vlastně společného a že i oni jsou součástí našeho života. Doprovodem hudební tématiky se člověk dokázal dostat do jakési extáze, která napomáhala tomu, abych nakročit do svého nitra, svého Já, ne-li do mé duše. Co z toho vlastně vyplývá? Je ještě spousta věcí, které naše životy nezažili a těch milion možností o kterých ještě ani nevíme. Čeho jsme vlastně schopni? Jde však o celoživotní práci na sama sobě a seminář Limbický otisk se pro mě stal odrazovým můstkem. Chce to jen Chtít!! Již si to plně uvědomuji. Děkuji za toto nakopnutí změnit svůj dosavadní život.

Dan, Český Těšínfotograf

Chci se s vámi podělit o mou zkušenost ze semináře Limbický otisk. Chci moc poděkovat za krásný zážitek, který mi mění můj život. Vřele doporučuji všem, kdo chce být šťastný ve svém životě. Seminář byl pro mě ochutnávkou mnoha emocí, které se střídaly jako na houpačce. Pomohl mi uvědomit si, jakou sílu pro člověka mají v celém jeho životě zážitky z dětství, jsou mocné. Jak jej ovlivňují, byť jen malé špatné zážitky v každodenním žití. Začátek semináře byl velmi uvolňující a zajímavý a úplně jsem se dokázala odpoutat od všech rušivých věcí a dostat se do svého nitra. Otisk měl pro mne velký přínos do života v tom, jak málo stačí pozměnit svou minulost v myšlenkách a představách a tím se zbavit spousty zábran a být volní. Minulost vlastně neexistuje, ale dokáže řídit přítomnost i budoucnost. Byl to další krůček k dosažení dokonalého života, takového, jaký si přeji mít a myslím si, že každý z nás . Katka

Katka, Česká Těšínúřednice, kosmetička a vizážistka

Kdy:

14. 1. 2017


Kde:

Stonavská 23
Horní Suchá


Čas:

od 10 - 17h


Cena:

660,-


Dostanete se k nám velmi pěkně. Jsme 5 minut od vlakové i autobusové zastávky a vůbec pro nás není problém vám přijít naproti. 
Autem je to k nám cca 7minut od velkého kruhového objezdu v Havířově. Z něj směr Orlová, Karviná, Stonava. 
Pokud by někdo bloudil, stačí zavolat a navedeme vás.Co si vzít s sebou

♣  cokoliv, co vám pomůže cítit se příjemně při novém příchodu - deku, polštář aj.
♣  cokoliv, co je pro vás něčím významné
♣  poznámkový blok a něco na psaní. Přineste svačinu, sladkost - udrží hladinu cukru v krvi, aby vám bylo dobře
♣  prosím nepoužívejte během tohoto semináře make up ani parfém
♣  pohodlné oblečení umožňující volný pohyb a ležení na zemi
♣  dobrou náladu

Máte dotaz, klidně nám napište.


Kdo vás seminářem provede

Lektorkou je Adriána Kučková, která se aktivně věnuje tantra masážím, osobnímu rozvoji od roku 2006 a partnerským vztahům od roku 2010. Je ženou, matkou, kamarádkou, přítelkyní, podnikatelkou a zajímá jí vše, co obohacuje život – práce s tělem, myslí a duší, prohloubení intimity, pochopení lásky, cesta ke spokojenému partnerství nejen s přítelem, ale také s dětmi, rodinou, přáteli….Věnuje se také šamanskému učení, práci s energiemi, věří své intuici a síle ženství. Tyto zkušenosti ráda předává těm, kteří chtějí.
Při kurzech jí doprovází a pomáhá René -  masér a znalec v oboru čínské medicíny.